Polar jako reklama

polaryW ostatnich latach wielką popularnością cieszą się różnego typu gadżety reklamowe. Wszelkiego typu kubki, długopisy, kalendarze robią oszałamiającą karierę. Każda większa firma chce mieć swoje gadżety, aby móc rozdawać je klientom, na przykład w formie prezentów na Gwiazdkę. Jednak prawdziwym przebojem stały się ostatnio polary. Czyli ciepłe kurtki z logo danej firmy.

Jest to prezent bardzo praktyczny, jedynie musimy znać rozmiar kontrahenta. Jeśli dostanie polar za mały czy za duży zawsze może sam je komuś podarować. Cały sekret tkwi w tym, iż polary to tworzywo sztuczne. Wykonane z odzyskanego materiału PET, są w stanie przyjąć nawet najbardziej wymyślny wzór, który przetrwa pranie i inne zabiegi chemiczne.

Poza tym polary są obecnie bardzo modne. Nosi się je do pracy i do szkoły, ale przede wszystkim jako odzież sportową. Uprawianie sportu staje się w Polsce coraz bardziej popularne, również zimą, stąd tak wielkie zainteresowanie odzieżą umożliwiającą bieganie czy jeżdżenie na nartach.

polary jesieniąPolary to także doskonały strój zewnętrzny do noszenia jesienią. Jako materiał wykonany z tworzyw sztucznych, jest on odporny na wodę, a także na chłód. Nie straszny nam w nich żaden wiatr, a i lekki deszcz można przetrwać bez szwanku. Polary są więc często stosowane jako druga, spodnia warstwa kurtek zimowych. A polary reklamowe są szczególnie mile widziane, ponieważ przede wszystkim są darmowe. Każdy lubi prezenty, zwłaszcza trafione, a modne ciuchy prawie zawsze należą do trafionych prezentów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 odpowiedź to “Polar jako reklama”

  1. Janek Grzelak pisze:

    Praktycznie każda firma posiadająca przedstawicieli handlowych ubiera ich w polary firmowe. Oczywiście najczęściej materiały użyte do ich produkcji nie maja nic wspólnego z tym co oferują profesjonalne sklepy turystyczne ze sprzętem.

Zostaw odpowiedź