Relaks w parze z pracą

konferencje nad morzem

W Polsce coraz więcej hoteli, ośrodków typowo wypoczynkowych a nawet restauracji poszerza swoją ofertę o organizację konferencji i biznesowych spotkań. Jest to pewny sposób na zarobek. W końcu konferencje organizuje się przez cały rok, organizują je duże i bogate firmy, więc można na nich sporo zarobić. W dodatku miano gospodarza konferencji może przydać obiektowi niebywałego prestiżu. Z tego już choćby względu warto zdecydować się na dostosowanie obiektu do konferencyjnych standardów. Już samo hasło konferencje nad morzem brzmi niezwykle obiecująco, ale to w rzeczywistości tylko jeden z wielu wabików hotelarzy.

Co jednak konkretnie trzeba zrobić, żeby obiekt został doceniony i mógł czerpać z organizacji konferencji coraz większe zyski? Przede wszystkim ważna jest sama lokalizacji. Konferencje nad morzem mogą przecież organizować tak samo ośrodki położone w pobliżu dużych miast jak Gdańsk czy Szczecin, ale również i obiekty w kurortach nadmorskich, np. w Kołobrzegu czy w Łebie, jak też i mniejsze hotele położone nieco dalej, ale za to kuszące atrakcyjnymi cenami. Te obiekty również mogą przyciągać chętnych, pod warunkiem jednak, że zapewnią np. transport dla uczestników. Jednak nie tylko sama lokalizacja jest ważna. Jeśli konferencja ma trwać kilka dni, koniecznie trzeba zatroszczyć się też o catering. Najlepiej, jeśli w hotelu działa w miarę duża restauracja, a gościom zapewnić trzeba nie tylko śniadanie, obiad i kolację, ale również pomyśleć o dodatkowym poczęstunku podczas przerw kawowych. Istotny jest też standard hotelowych pokoi. Nie powinny być z pewnością zbyt duże, najlepsze są pokoje jedno- lub maksymalnie dwuosobowe.

Firmy chcące zorganizować konferencje można też skusić dodatkowymi atrakcjami. W przypadku obiektów nadmorskich może to być grillowanie, wieczorne rejsy, usługi spa. Warto zaoferować też możliwość zorganizowania wieczorków integracyjnych dla uczestników konferencji z koncertami, recitalami albo imprezy tematycznej czy wieczoru karaoke, który z pewnością odpręży i zrelaksuje gości.

Podczas organizacji konferencji warto wybrać jedną z najlepszych ofert centrum konferencyjnego. Zapewni to przede wszystkim komfortowe warunki do przeprowadzenia tego typu spotkania biznesowego, jak i ułatwi prelegentom właściwe zaprezentowanie materiału. Niewątpliwie jednym z najlepszych, nadmorskich miejsc do organizacji konferencji jest hotel Astor w Jastrzębiej Górze, z którego ofertą zapoznać można się na stronie internetowej placówki: http://www.astorhotel.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw odpowiedź